Proti eurobruselské xenofobii, za svobodu v EU

Pořád se mluví o nějakém multikulturalismu a zavlékání cizích náboženství, tradic a jiných kulturních zvyklostí do naší civilizované křesťanské Evropy. Nemohu souhlasit s tím, že by se tak opravdu dělo, naopak chci apelovat, aby se EU zamyslela a napravila v tomto směru svá pochybení a nedůslednosti. Některá nařízení EU jsou totiž přímo xenofobní a snad dokonce rasistická a nacionalistická! Nedávno byl zakázán chov kožešinových zvířat, předtím vyjmenovány invazní druhy rostlin a divokých zvířat, které ohrožují tu naši pravou, původní Evropu. Ty naše krásné, tradiční evropské poměry.

Tyto kroky ale já osobně považuji za skandální útok proti svobodě šíření kultur a tradic! Každý občan má právo šířit tradiční cizozemské zvyky a tradice i k nám. V mnoha zemích se kožešinová zvířata tradičně loví a chovají. Proč to nejde tedy i u nás? Proč se bráníme bolševníku velkoplepému, křídlatce japonské a dalším rostlinám, když v jiných zemích jsou tradiční ozdobou krajiny? Proč neprotestujeme proti vysazování sakur ve městech? Protože nejsme rasisté a xenofobové! Proč se nám nelíbí ondatra, nutrie, bobr americký či skokan volský v naší přírodě, nebo plzák španělský na našich zahradách? Co to je? Je to skandální ignorantství a projev nenávisti ke všemu odlišnému a jinému, než na co jsme zvyklí! Jednoduše to znamená xenofobii nejvyššího stupně!

Je mi v podstatě jedno, jestli jsou na zahrádkách španělští plzáci, v řekách američtí bobři, nebo podél cest sakury a bolševník. Vadí mi ale, že kvůli bruselské evropské vládě, nelze v naší zemi ochutnat ani tradiční pochoutky například asijské kuchyně! To už zavání téměř nacismem! Proč si v místních tuzemských restauracích mohu objednat jen drůbeží, vepřové a hovězí maso, případně nějaké ryby, mořské plody a krevety? Proč nemůžu ochutnat tradiční čínské pokrmy ze psího masa? Proč nemohu dostat čerstvý opičí mozek, nebo lahodného hada? Proč se u nás nechovají sklípkani, kteří, grilovaní na přímém plameni, jsou skvělou pochoutkou v mnoha světadílech?? Jen kvůli tmářství a xenofobii evropských úředníků, kteří brání multikulturní výměně a podporují tak nenávist mezi národy. A to je to, co mi na Evropské unii nejvíce vadí. A všichni slušní občané by měli tlačit na své vlády a své europoslance, aby iniciovali zásadní změnu přístupu Bruselu k cizím národům, kulturám a tradicím! Chceme zde nejen islám, buddhismus, taoismus, chceme zde taky šaríu, chceme sňatky s nezletilými, polygamii a my, milovníci sadisticko-dominantních sexuálních praktik, také veřejné tělesné tresty. Chceme tradiční exotické pokrmy, hady, ještěrky, psy, vlaštovčí hnízda i opičí mozky, maso tuleňů a velryb a (za přísně kontrolovaných podmínek) také lidské maso! Amazonští indiáni a papuánské horské kmeny jistě vědí nejlépe, co je přirozené a dobré! Tak proč to má být upřeno nám ? Chceme zde nejen americké vojenské základny, ale taky americká zvířata - bobry, skokany, bizony, skunky, rosomáky, sklípkany a útočné africké včely. Chceme těžbu břidlicového plynu a pozitivní rasovou a genderovou diskriminaci. Chceme v rámci zrovnoprávnění žen s muži možnost ženské obřízky u žen, které o to stojí! A chceme ještě mnohem více!

Chceme být konečně svobodní a otevření celému světu, všem kulturám, všem tradicím a zvykům. Kterýkoliv člověk z celé naší planety, který přijede do Evropy, se zde musí cítit jako doma a nesmí mít pocit jakéhokoliv omezení, či nepohodlí! Tlačme proto na eurounijní struktury, europoslance, naše vlády, aby byla konečně v Evropě nastolena svoboda a vstřícnost ke všem kulturám bez rozdílu.

K tomu nám dopomáhej Budha!